6 listopad 2019

Kierował samochodem pod wpływem narkotyków

Policjanci podejrzewali, że 25-latek może przewozić w swoim samochodzie narkotyki. Po zatrzymaniu mężczyzny ustalenia policjantów potwierdziły się. Na dodatek okazało się, że kierował samochodem będąc pod działaniem narkotyków. Podejrzanemu grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

Policjanci pionu kryminalnego głubczyckiej komendy, mieli przypuszczenia, że 25-letni mieszkaniec Głubczyc może w swoim samochodzie przewozić narkotyki. Wcześniej policjanci znali już dokładny nr rejestracyjny osobowego audi, którym miał poruszać się podejrzany.

Patrolując miasto funkcjonariusze na jednej z ulic zauważyli samochód, który był w ich zainteresowaniu. Po zatrzymaniu policjanci zauważyli, że kierowca dziwnie się zachowuje podczas kontroli drogowej i zaczęli podejrzewać, że 25-latek może coś przed nimi ukrywać. Podczas przeszukania w audi znaleźli ukrytą marihuanę.

Od podejrzanego została również pobrana krew do badania na zawartość narkotyków. Wyniki pokazały, że 25-letni kierowca był pod ich działaniem w momencie kiedy został zatrzymany do kontroli.

Teraz podejrzany będzie musiał stanąć przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Głubczycach

kiedy
2020-04-05 19:00
miejsce
MOK, Głubczyce, ul. Kościuszki 24
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-08 18:00
miejsce
MOK, Głubczyce, ul. Kościuszki 24
wstęp biletowany