6 listopad 2019

Ruszyła druga edycja programu „Mały Ratownik”

fot. KPP Głubczyce
5 listopada w Urzędzie Miejskim w Głubczycach odbyło się uroczyste podpisanie umowy dotyczącej programu „Mały Ratownik”. To już druga edycja tego przedsięwzięcia. Na uroczystości obecny był I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Głubczycach mł. insp. Renata Worek, Starosta Powiatu Głubczyckiego Pan Piotr Soczyński oraz przedstawiciele władz samorządowych jak i pozostali partnerzy projektu.
REKLAMA

W Urzędzie Miejskim w Głubczycach 5 listopada odbyło się uroczyste podpisanie umowy dotyczącej przedsięwzięcia o nazwie "Mały Ratownik". Na spotkaniu obecny był I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Głubczycach mł. insp. Renata Worek, Starosta Powiatu Głubczyckiego Pan Piotr Soczyński oraz przedstawiciele władz samorządowych jak i pozostali partnerzy z którymi współtworzony jest program.

To druga edycja akcji pt. „Mały Ratownik”. Działania te, skierowane są do grupy dzieci w wieku od 5 do 6 lat. Cykl spotkań będzie odbywał się przez najbliższy rok szkolny 2019-2020.

Podczas spotkań policjanci, strażacy jak i ratownicy medyczni będą odwiedzali przedszkola w naszym powiecie i dołożą wszelkich starań, by przedszkolaki nauczyli się prawidłowo postępować w sytuacjach zagrożenia życia.

Organizatorzy uważają, że nauka udzielania pomocy innej osobie powinna być kształtowana już od najmłodszych lat.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Głubczycach

kiedy
2020-04-05 19:00
miejsce
MOK, Głubczyce, ul. Kościuszki 24
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-08 18:00
miejsce
MOK, Głubczyce, ul. Kościuszki 24
wstęp biletowany